Logi sisse:/Войти:/Log in:

Universaalseid lastevankreid leidub kahte tüüpi - kas 2 in 1, või 3 in 1.
Universaalsete vankrite 3 in 1 põhikomplekti kuuluvad rattad ja kere, mille peale paigaldatakse vaheldamisi häll, jalutusplokk või turvahäll.
Lastevankrid 2 in 1 omavad ainult kaks esimest komponenti : vankri-hälli ja jalutusplokki.
Põhieelised universaalsetel vankritel on nende multifunktsionaalsus. See on tõesti käru igaks elujuhtumiks, ning ühtemoodi mugav talvel ja suvel. Kõikidel vankritel on suured täispumbatavad õhkkummid. Tootja on maksimaalselt hoolitsenud, et toode oleks mugav nii lapse, kui ka vanema jaoks, funktsionaalne ja turvaline.
Klassikalise vankri konstruktsioonis on väga mugav ja ruumikas häll.
Kõik kangad on valmistatud keskkonnasõbralikest materjalidest, vajadusel neid saab eelmaldada pesu jaoks. See on väga oluline lapse hügieenis, kuna vankris ta võib veeta palju aega. Hälli sees on eemaldatav madrats ja võimalus reguleerida selle kõrgust pea kohal (asendab padja)
On oluline ka võrgulise akna olemasolu, mis on vajalik tuuletamise jaoks. Seda leidub nii hälli peal, kui ka isteosal.
Lükkesanga saab tõsta või alla lasta sõltuvalt vanemate või teiste eestkostjate pikkusest.
Jalutusistel ja jalalaual on samuti mitu kõrgust - võimaldab jalutuskäigu ajal lapsel istuda või magada maksimaalse komfordiga.
Heaks boonuseks on eemaldatav, reguleeritav j a pikendatav kaarvari, mis käib maksimaalselt lahti ja kaitseb last vankri sees tuulte ja vihmade eest.
Turvahäll - peale seda, et seda kasutatakse autos, on ka võimalus paigaldada see vankri raami peale - see võimaldab liikumist kitsates koridorides ja kaubanduskeskustes riiulite vahelistes läbikäikudes ja lihtsustab vanemate elu.
kuna isegi kõige väiksem turvahäll kaalub tunduvalt.

Komplektatsioon 3 in 1 on väga mugav transporteerimisel,seda saab kergelt kokku panna ning probleemideta mahutada pakiruumi.
Mudelite omavaheliseks põhierinevuseks on:
1. Pöörlevad või klassikalised rattad
2. Alumiiniumist või terasest raam
3. Raami konstruktsioon ja värv
4. Kangad ja nende värvid
5. Hällidel on kaks erinevat faktuuri - plastik+ materjal või lihtsalt materjal
6. Erivena konstruktsiooniga ostukorvid


Яндекс.Метрика

Demo Options