Logi sisse:/Войти:/Log in:

Bebetto Torino

425,00€

TÄPSUSTAGE KAUBA SAADAVUST!

BBT

Me töötame tellimustega eri meetmetel: 
1. Müüme seda, mis on meie laos kohe saadaval ( saab ka saata üle Eesti, tarne 2-5 tööpäeva) 
2. Standartne tellimuse töötlemine (2-8 nädalat) 
3. Päringu saatmisel broneerime seda, mis on kohe saadaval tootja laost (tarne 1-2 nädalat) 
4. Müüme seda, mis on koostööpartnerite ladudel ( töö päringuga).
Pakume valikuks vankrikomplekti (2in1 ja 3in1), rikkalik kangaste värvivalik, paljudes mudelites raami värvivalik ja ka võimalust paigaldada meie raamidele tuntud brändide turvahälle (nt. Maxi-Cosi, Cybex jt.).
Samuti pakume erinevaid aksessuaare ja varuosi meie vankrite ja kärude jaoks.Palun täpsustage kauba saadavust.
 Saada päringu>>>

 • 2 in 1
 • 3 in 1
 • White
 • Black
 • 01
 • 02
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09

 

prezentatsija1.jpg

prezentatsija.jpgtorino_4.pngimage001.png

Kirjeldus:

Tutvuge uue mudeliga – Bebetto Torino. Veenduge - see käru on mõeldud just Teile. See on ilus, mugav ja funktsionaalne lapsevanker, mille tootmisel mõeldi iga pisidetailist. Torino on pakkumine nõudlikule kliendile.

Kompaktne vankrikorv-häll.

Vankrikorv on kaetud tekstiiliga, mis teeb korpust väga ligitõmbvaks. Kaarvari on valmistatud eco- nahast. Mugav kaarvarja reguleerimissüsteem ja selle esiosas paiknev paneel, mis aitab „aknakese“ sulguda ning kaitsta last tuule, või üleliigse päikese eest. Korvi põhjas paiknevad ventilatsiooni võrgud täiendava õhu sissevoolu jaoks, neid saab reguleerida sõltuvalt aastaajast või ilmastikutingimustest. Lisaks, põhjas asub reguleeritav hoob, mis võimaldab paigutada last poollamavasse asendisse (erinevad kõrgused). Vankrikorvi saab «voltida“ kokku kompaktsemaks hoiustamiseks.
Funktsionaalne jalutusiste ja mugav raam.
Torino jalutusistel on mitu eeliseid, mis lihtsustavad vankri igapäevase kasutamise. Mugav istmepehmendus, mis aitab leida lapsele mugava asendi. Turvakaart saab kergelt eemaldada täielikult või ainult ühest otsast – see käib 180 kraadi ringi, tänu millele on kergem istutada last sisse, ja reguleeritavad turvarihmad tagavad väikese reisija turvalisust.
Torino vankris on hea vedrustus ja lisasüsteemid, mis vähendavad vibratsioone sõidu ajal. Rattad ei nõua pumpamist. Raami saab kompaktselt kokku panna, mida kindlasti hindate autos transportimisel.
Praktiline beebitarvete kott/seljakott
Torino mudeli komplekti kuulub funktsionaalne kott beebitarvete jaoks, mis tähendab, et saate kaasa võtta kõik jalutusajaks vajalikud aksessuaarid. Kotti saab kinnitada nii raami külge, kui ka kanda seljakotina.
Valida kulda:
Torino Si- mudel neile, kes otsiи peenе stiili. Kuldne raam, tikandid ja õrna disainiga viimistluselemendid on suurepäraselt kombineeritud stiilse musta polsterdusega.

Tehnilised kirjeldused ja omadused:

razmeri.png

Värvid:

White:

Black:

Esitage küsimus

Ei vaja registreerimist

Esitage küsimus, ei vaja registreerimist, vastatud küsimused. kui te siiani pole oma küsimusele vastust leidnud, kasutage allolevat vormi, et esitada meile oma küsimus meie kaupade kohta

(valikuvõimalus)
*(Tahan olla teadlik kui vastus on valmis)

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Kirjutage oma ülevaade

Related Products

Яндекс.Метрика

Demo Options