Logi sisse:/Войти:/Log in:

BULLENPARTY

9,40€

Täpsustage kauba saadavust!

карточная игра

Pullide pillerkaar

Kiirülevaade

Iga mängija üritab teisi oma pakkumistega üle trumbata, et saada endale kõige sobivamad kaardid. Kõik kaardid tuleb enda ette suureneva järjekorraga pakkidesse koguda, kuid ettevaatust – punkte annab vaid pakk, milles on kõige rohkem pullipäid, kõik teistes pakkides olevad kaardid võtavad punkte maha. Õnneks on olemas pullikaardid, millelt saab vaid plusspunkte.
Lauamängu Pullide pillerkaar eesmärgiks on endale koguda sobivaid kaarte ning mittesobivad vastastele sokutada. Häda aga selles, et kaardid tulevad alati komplektidena, kus leidub kindlasti ka kaarte, mida sul tarvis ei ole. Lisaks tekitab peamurdmist asjaolu, et kaarte saab üksteise peale pakkidesse laduda vaid suurenevas järjekorras ning lõpupunktid määrab vaid üks pakk. Pullide pillerkaar on suurepärane meelelahutus nii pere kui sõprade seltsis aja veetmiseks. Mäng on kiirelt õpitav ning mängitav, kuid pakub ometi palju võimalusi vastasetele käru keerata.

Lisainformatsioon

Tootja AMIGO
Mängu kestvus 20 min
Mängijate arv 2-5
Age mängijaid 8+

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Kirjutage oma ülevaade

Esitage küsimus

Ei vaja registreerimist

Esitage küsimus, ei vaja registreerimist, vastatud küsimused. kui te siiani pole oma küsimusele vastust leidnud, kasutage allolevat vormi, et esitada meile oma küsimus meie kaupade kohta

(valikuvõimalus)
*(Tahan olla teadlik kui vastus on valmis)

Related Products

Яндекс.Метрика

Demo Options