Logi sisse:/Войти:/Log in:

BEAVER BANDE

9,40€

карточная игра

Me töötame tellimustega ja müüme seda, mis kohe olemas (Tarne üle Eesti 2-5 tööpäeva). Täpsustage kauba mis on kohe olemas!

 

Kiirülevaade

Igale koprale meeldib üle kõige ujuda, sukelduda ning segadust külvata. Ühel hetkel piiluvad nad tagurpidi kaartide alt välja, et järgmisel hetkel kohe kaduda. Ainsa silmapilguga võivad nad kohti vahetada. Kui sa piisavalt ettevaatlik ei ole, võid sa avastada häbematu vesiroti kohalt, kus varem oli töökas kobras – ja seda ei ole sulle kindlasti vaja!
Igal mängijal on enda ees 4 tagurpidi kaarti. Kaardid on väärtustega 0 kuni 9, lisaks veel kolme sorti erikaarte. Mängu jooksul üritavad mängijad endale saada madalaima väärtusega kaarte ning vältida suuri numbreid. Asja teeb keeruliseks see, et kaardid vahetavad pidevalt asukohta ning mängijad peavad neid hoolega meeles pidama. Lõpuks pole ükski kaart seal, kus sa arvad seda olevat. Vooru lõpus pöörab iga mängija ümber oma kaardid ning liidab kokku neil olevad arvud. Punktisummad märgitakse üles punktilehele. Mängija, kel on pärast viimase vooru lõppu väikseim kogusumma, võidab.

Lisainformatsioon
Reeglid: ET, LV, LT, RU

TootjaAMIGO
Mängu kestvus10-20 min
Mängijate arv2-6
Age mängijaid6+

Esitage küsimus

Ei vaja registreerimist

Esitage küsimus, ei vaja registreerimist, vastatud küsimused. kui te siiani pole oma küsimusele vastust leidnud, kasutage allolevat vormi, et esitada meile oma küsimus meie kaupade kohta

(valikuvõimalus)
*(Tahan olla teadlik kui vastus on valmis)

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Kirjutage oma ülevaade

Related Products

Яндекс.Метрика

Demo Options