Logi sisse:/Войти:/Log in:

ISLA DORADA

41,50€

настольная игра

Me töötame tellimustega ja müüme seda, mis kohe olemas (Tarne üle Eesti 2-5 tööpäeva). Täpsustage kauba mis on kohe olemas!

 


KUUM OSTUNÄDAL!

Isla Dorada

Kiirülevaade

30'ndate keskel kukkus avastamata müstilisel saarel alla tsepeliin aardeküttide ekspeditsiooniga. Legendide järgi peaks saarel leiduma mitmeid iidsetest tsivilisatsioonidest järele jäänud aardeid. Mängijad asuvad üheskoos varandust otsima, järgides vanale kaardile märgitud juhiseid. Aga milline neist seiklejaist suudab vältida aaretel lasuvaid needusi ning tulla tagasi kõige rikkamana?
Lauamängus Isla Dorada peavad mängijad liikuma mööda ohtlikku saart ning koguma võimalikult palju varandust. Kuna saar on ohtlik, on ainukeseks võimaluseks liikuda üheskoos – kuhu aga minna. Kaartidepõhine oksjonimehaanika ning läbirääkimiste tulemusena saab suurima hulga kaarte pakkunud mängijal otsustada liikumise suuna. Nõnda liigutakse üle kogu saare, avastades aardeid ning püüdes hoida eemale needustest. Samuti tuleb aga olla ettevaatlik nende suhtes, kes püüavad meeleheitlikult kuhugi jõuda – osa mängust on ka teiste mängijate tõkestamine nende aarete leidmisel. Mängureeglid on õpitavad mõne minutiga, kuid rikkalikult illustreeritud mäng tagab hea meelelahutuse mitmeks õhtuks.

Lisainformatsioon

TootjaFantasy Flight Games
Mängu kestvus60 min
Mängijate arv3-6
Age mängijaid10+

Esitage küsimus

Ei vaja registreerimist

Esitage küsimus, ei vaja registreerimist, vastatud küsimused. kui te siiani pole oma küsimusele vastust leidnud, kasutage allolevat vormi, et esitada meile oma küsimus meie kaupade kohta

(valikuvõimalus)
*(Tahan olla teadlik kui vastus on valmis)

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Kirjutage oma ülevaade

Related Products

Яндекс.Метрика

Demo Options