Logi sisse:/Войти:/Log in:

VILLAGE

36,40€

Täpsustage kauba saadavust!

настольная игра

Me töötame tellimustega ja müüme seda, mis kohe olemas (Tarne üle Eesti 2-5 tööpäeva). Täpsustage kauba mis on kohe olemas!

 


KUUM OSTUNÄDAL!

Village

Kiirülevaade

Külaelu on raske! Aga vähemalt pakub see elanikele palju arenguruumi. Mõned teevad karjääri nõupidamiskambris, mõned kirikus ning paljud lähevad rändama...

Iga mängija juhib ühe perekonna saatust, üritades seda kuulsaks teha. Kuid ära kunagi unusta kõige olulisemat: aega ei saa peatada ning lõpuks surevad kõik suguvõsaliikmed. Need, kes oma elu ajal usinalt tööd rabasid, võivad pälvida surematuse küla kroonika läbi, tehes sel moel oma perekonnale au.
Lauamäng „Village“ on tulvil tähtsaid otsuseid. Nutikas tegevussüsteem kindlustab, et iga käik on kiire ning täis keerukaid otsuseid. Märkimisväärne on ka mängu suhtumine surma. Ühena elu loomuliku osana on see ka mängus tihe külaline, mis nõuab eriti just üht – arukat aja kasutust.

Kõik valdkonnad võivad mängijatele punkte tuua. Sinu otsustada jääb, kuhu sa oma pereliikmed suunad. Aga pea meeles - keegi ei ole surematu.

Lisainformatsioon

TootjaEggertspiele
Mängu kestvus60+ min
Mängijate arv2-4
Age mängijaid12+

Esitage küsimus

Ei vaja registreerimist

Esitage küsimus, ei vaja registreerimist, vastatud küsimused. kui te siiani pole oma küsimusele vastust leidnud, kasutage allolevat vormi, et esitada meile oma küsimus meie kaupade kohta

(valikuvõimalus)
*(Tahan olla teadlik kui vastus on valmis)

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Kirjutage oma ülevaade

Related Products

Яндекс.Метрика

Demo Options