Logi sisse:/Войти:/Log in:

DIXIT JINK

18,70€

Игра настольная

Me töötame tellimustega ja müüme seda, mis kohe olemas (Tarne üle Eesti 2-5 tööpäeva). Täpsustage kauba mis on kohe olemas!

 


KUUM OSTUNÄDAL!

Kiirülevaade

Dixit Jinx on Dixiti-seeria uus mäng, kuid erinevalt algsest mängust ei ole piltidel stseene kujutavaid illustratsioone vaid kujundlikkuse ning abstraktsuse piirimail kõikuvaid joonistusi. Ning taas peavad mängijad leidma teiste seast ära jutuvestja valitud kaardi.
TootjaAsmodee
Mängu kestvus10 min
Mängijate arv3-6
Age mängijaid8+
Mängukaardid laotakse 3x3 ruudustikku. Jutuvestja tõmbab asukohakaardi, millele on märgitud kaart, mille kohta peab ta andma teistele vihje. Asukoht aga jääb saladuseks. Pärast vihje, milleks võib taas olla nii lause, sõna, viisijupp või tegevus, andmist, tuleb mängijatel näpuga kaardile osutades leida jutuvestja kaart. Kuid ära torma – ühele kaardile saab oma hääle anda vaid üks mängija ning kui õige kaart on selgunud, lõppeb voor (kuigi mõned mängijad ei ole pruukinud kaarti veel validagi). Õige kaardi leidnud mängija saab selle endale (mis annab talle võidupunkti). Eksinud mängijad annavad aga ühe oma kaardi jutuvestjale. Kui aga õiget vastust ära ei arvata, tuleb jutuvestjal endal kaardist loobuda.

Esitage küsimus

Ei vaja registreerimist

Esitage küsimus, ei vaja registreerimist, vastatud küsimused. kui te siiani pole oma küsimusele vastust leidnud, kasutage allolevat vormi, et esitada meile oma küsimus meie kaupade kohta

(valikuvõimalus)
*(Tahan olla teadlik kui vastus on valmis)

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Kirjutage oma ülevaade

Related Products

Яндекс.Метрика

Demo Options