Logi sisse:/Войти:/Log in:

  default_horizontal (1).png

Lugupeetud ostja,
kui teil ei õnnestu sooritada makse, sellel võib olla mitu põhjust,, aga peamiseks põhjuseks on tavaliselt pangalimiit.
1.Te võite teostada makse läbi ID kaarti lugeja. Parem selle jaoks kasutada Internet Explorer.
2. Muuta pangalimiidid ja ühenduda turvaliste maksete programmiga.
3. Teostada makse mitmes osas. Selle jaoks lihtsalt valige makse viis "pangaülekanne" ja tehke ülekanne käsitsi.

Kuidas Paigaldada Id Kaardi Kasutamiseks Vajalik Tarkvara (Videoõpetus)

ID-kaardi kasutamiseks on vaja installeerida esmalt spetsiaalne tarkvara. Kuidas installeerida id-kaardi kasutamiseks tarvilik tarkvara arvutisse?

Vajalikud asjad

 • ID-kaardi lugeja
 • internetiühendus
 • õigused arvutisse programme installida
 • internetiühendus

1. Põhjalik videoõpetus Youtubest, kuidas installeerida ID-kaardi tarkvara.
2. ID-kaardi tarkvara installeerimise rakendus avaneb klõpsates siin.

3. Et id-kaarti kasutada, peab olema olemas ka id-kaardi lugeja. Kui tarkvara on installeeritud, pane kaart lugejasse ja käivita ID-Kaardi utiliit (Start->Programmid->ID-kaart->ID-Kaardi utiliit). Avaneb ID-kaardi kujutis ja kui sinna tekivad ka Sinu andmed, on kõik tehtud õigesti ja ID-kaart arvutile loetav.

Turvalised ostud Internetist

Turvaliste internetiostude lahendused MasterCard SecureCode ja Verified by Visa tagavad, et internetist ostes tuvastatakse Teid kaks korda.

Kuidas programm toimib?

 • MasterCard SecureCode’i ja Verified by Visaga ühinenud internetipoodidest leiab nimetatud lahenduste logod ning makse sooritamisel küsitakse täiendavat isiku tuvastamist.
 • Pärast kaardiandmete sisestamist kuvatakse ostu kokkuvõte ja isiklik tervitussõnum. Kontrollige alati, et tervitussõnum oleks õige. Kui tervitussõnum on vale või puudub, ärge ostutehingut kinnitage.
 • Järgmisena tuleb Teil sisestada oma Swedbanki internetipanga kasutajatunnus ja parool. Selleks valige sobiv autentimisviis (ID-kaart, Mobiil –ID, PIN-kalkulaator, paroolikaart). Kui autentimine õnnestus, suunatakse Teid tagasi kaupmehe juurde ja ostutehing jätkub tavapäraselt.
 • Kui internetipood ei ole turvaliste internetiostude programmiga ühinenud, siis ostu tegemisel ei pea Te internetipanga kasutajatunnust ja parooli sisestama, kuid Teie pangakaart peab programmiga liidetud olema.

Kuidas avada oma kaart internetiostudeks?

 • Selleks, et aktiveerida pangakaardiga internetiostud, klõpsake nuppu „Lisa” ja järgige juhiseid. Kui tellite endale uue pangakaardi, siis tuleb iga uue kaardi puhul internetiostude võimalus eraldi aktiveerida. Vajadusel saate internetist ostmise võimaluse peatada, klõpsates nuppu „Tühista”.
 • Kui Te ei aktiveeri uuel kaardil internetiostude võimalust, ei ole sellega võimalik internetipoodides maksta.
 • Kui Teie turvaliste internetiostude programmiga liidetud pangakaart aegub, siis liidetakse posti teel saadetud uuendatud kaart selle aktiveerimisel programmiga automaatselt.
 • Ka posti teel saadetud asenduskaart liidetakse kaardi aktiveerimisel programmiga automaatselt.

Яндекс.Метрика

Demo Options