Logi sisse:/Войти:/Log in:

Meie ettevõte tegeleb lapsevankridega ​​alates 2012. aastast.
Alates kaubamärgi Roly-Poly asutamisest oleme teinud edukat koostööd Bebetto kaubamärgiga, mis selleks ajaks oli juba võitnud oma fänne Venemaal ja Euroopas. Nüüd on see Eestis populaarne bränd.
Meie kriisi ajal, mil Poola lapsevankrid muutuvad üha populaarsemaks, sest nende tooted on soodsamad, kui teistel tootjatel, Bebetto hakkab hämmastama meid uute ja täiustatud mudelitega, moeka disaini ja mugavusega.
Poola tootjatel, kellel on Eestiga sarnane kliima, on selge ettekujutus karmidest talvedest, tuulisest ja vihmasest sügisest ning kiiresti muutuvatest ilmast, mistõttu nad teevad kõik selleks, et lapsega lapsega jalutamine oleks võimalikult mugav ja looduse kohmetuste eest kaitstud.

Külastades meie esindusse, te ei leia suurt kärude parklat, kuna enamasti me võtame neid näidistena, et ostja saaks nendega tutvustada ja mõista, mis talle pakutakse, ning siis tellida meeldinud mudel eelistatud värvitoonides, komplektatsioonis ning valides raami värvi. Miks on parem tellida, kui osta kohe? Loomulikult me müüme ka seda, mis on meil laos, kuid ...

1. Osad hoiduvad osta lapsevanker enneagselt, kuid kes suudab garanteerida, et valides teatud mudel, see on saadaval, kui valgusele ilmub beebi?

2. Teostades tellimuse meie kauplustes, maksad ainult 50% kauba hinnast, ning ülejäänud osa kauba kättesaamise momendil, mis annab teile võimalust jagada makse kaheks osaks.

3. Te saate täpselt seda, mida soovite ja just siis, kui vajate. 
Võttes tellimusi, me kunagi ei anna kauba üle saajale kohe, vaid paneme vankri kokku, kontrollime komplektatsiooni ning kui hästi see toimib, ja ainult siis saadame see väiksele omanikule.

   Veel üks argument, miks on parem osta nimelt meilt? Kui oletame, et kasutamise ajal võib juhtuda igasuguseid ebameeldivaid äpardusi, nagu näiteks rehvi torge. See juhtub nii kallimatel, kui ka odavamatel lastekärude mudelitel, ning isegi autodel. Nagu te teate, täispuhutavad rattad on mugavad kasutamisel, sest soodustavad lapsekäru amortisatsiooni, kergema ja sujuvama sõidu ning lisaks neid saab remontida, vahetada sise- või väliskummi, või vahetada ratas tervenisti. Sel juhul suurt rolli mängib varuosade hind.
Garantii kehtivuse ajal me teeme meie ostjatele allahindluse -50% kõikide ratastele, sisekummidele ja rehvidele. Pealegi, need on peaaegu alati kohe saadaval, mis on väga tähtis kasutaja jaoks.

Ootame teid "Roly-Poly" essinduses!


Яндекс.Метрика

Demo Options