Logi sisse:/Войти:/Log in:

Täname, et tunnete huvi meie toodete vastu!

Teie tellimus aktsepteeritakse kohe pärast raha laekumist meie kontole.
Tellimust tuleb tasuda 7 päeva jooksul, selle mittetasumisel tellimus tühistatakse automaatselt. Kohaletoimetamine toimub tootelehel märgitud tarneaja jooksul pärast kontole raha laekumist.
Pange tähele, et lastevankrite värv ja tekstuur võib vähesel määral erineda pildist. Värvide täpsust võivad mõjutada: valgustus, seadmete parameetrid, kliendi isiklik värvitaju ja pildistamise vead.
Müüja ei kanna vastutust värvi toonide erinevuste eest.

Kaupade kohaletoimetamise viisid:

1. Esinduses "Roly-Poly" mis asub aadressil Laki 11B, tuba 3. Tellimuse kättesaamine on võimalik samal päeval, kui ta poodi jõuab ja täiesti tasuta.
2. Kullerpostiga üle Eesti- tavaliselt toimetatakse kohale 1-3 tööpäeva jooksul (sõltuvalt piirkonnast), tasuline.
3. Pakiautomaatidega tavaliselt saabub järgmisel päeval peale saatmist, tasuline * kehtib ainult kompaktsete kaupade kohta.

 Tarneaeg  (täpsustus):

 Sõltumata värvidest ja raamide värvidest, tarneaeg on 2-8 nädalat. Kahjuks ei ole keskmist ega ennustatavat tarneaega, see sõltub ainult tehasest, kui pikk järjekord neil on ja mis värvisüsteemis nad panevad neid kokku. Meie saame teada millal vanker saabub, vaid siis, kui tehas väljastab pakke saatmiseks (ehk umbes 2 päeva enne saabumist) . Kui ta jõuab kohale , me  paneme ta kokku, teostame kontrolli, täidame garantiilehed ära ja siis võtame ostjaga ühendust . Kui teile on silma jäänud mõni värv, kindlam on tellida see ära. Klientide tellimusi me paneme prioriteediks, ehk siis kui saabub poemüügiks värv, mida mõni klient on ära tellinud, automaatselt broneerime selle kliendi jaoks. Kuid siiski ei saa kindel olla, et olete esimene järjekorras, seega tarne on 2-8 nädalat. Kahjuks hetkel samuti pole võimalik jälgida, mis värvid on vabad saabuvatest vankritest, kuna olukord muutub iga minut. Poest saadavad värvid on alati vankrimudeli lehekülje ülemises osas.  Täname huvi eest meie kaupade vastu.
 TASUTA TARNE on kauba  järeletulemine. (Tarnime tasuta tehasest Tallinnasse. Väjastamine toimub meie poes).


Яндекс.Метрика

Demo Options