Logi sisse:/Войти:/Log in:

Bebetto Holland

399,00€

TÄPSUSTAGE KAUBA SAADAVUST!

BBT

Me töötame tellimustega eri meetmetel: 
1. Müüme seda, mis on meie laos kohe saadaval ( saab ka saata üle Eesti, tarne 2-5 tööpäeva) 
2. Standartne tellimuse töötlemine (2-8 nädalat) 
3. Päringu saatmisel broneerime seda, mis on kohe saadaval tootja laost (tarne 1-2 nädalat) 
4. Müüme seda, mis on koostööpartnerite ladudel ( töö päringuga).
Pakume valikuks vankrikomplekti (2in1 ja 3in1), rikkalik kangaste värvivalik, paljudes mudelites raami värvivalik ja ka võimalust paigaldada meie raamidele tuntud brändide turvahälle (nt. Maxi-Cosi, Cybex jt.).
Samuti pakume erinevaid aksessuaare ja varuosi meie vankrite ja kärude jaoks.Palun täpsustage kauba saadavust.
 Saada päringu>>>

 • 2 in 1
 • 3 in 1
 • White
 • Graphite
 • LJ195
 • W08
 • W33
 • W39
 • W45
 • W47
 • W48
 • W49
 • 50

Wymiary_Holland_2017_krzywe.jpg

prezentatsija1.jpgprezentatsija2.jpgprezentatsija3.jpgprezentatsija4.jpgprezentatsija5.jpgprezentatsija6.jpgprezentatsija7.jpgprezentatsija8.jpgprezentatsija9.jpgprezentatsija10.jpgprezentatsija11.jpgprezentatsija12.jpgWymiary_Holland_2017_krzywe.jpg

Video:

Kirjeldus:

Lapsevanker Holland erineb paljudest muudest lastevankritest oma laia funktsionaaalsusega, ning jääb ka välimuselt väga huvitavaks ja pilkupüüdvaks. Kokkupandav vankrikorv, mugav raami kokkupanemisüsteem, innovaatiline kott vankri alumises osas – see mudel, kahtlemata, vastab nõudlikute vanemate kõikidele oodetele. Holland´il on väga kerge konstruktsioon. Profileeritud vankrikorvi kuju teeb selle välimust väga ligitõmbavaks. Reguleeritav seljatugi võimaldab lapsel mugavalt istuda või lamada sõidu ajal.  Kaitseaken jalakate peal kaitseb tuule ja vihma eest. Reguleeritav ventilatsioonivõrk võimaldab õhuvahetust palavate ilmade ajal.  Raam on kaitstud vastupidava lakikihiga, mis samas annab raamile ilusa läike. Tänu tagavedrustusele ja vedrusüsteemile Teie laps on mugavates tingimustest – isegi ebaühtlaste teekatete lõikude läbimisel.
Direction Memory süsteem jätab meelde positsiooni, mis oli rattal enne seda, kui käru tõsteti maast – see hoiab ära rataste blokeerimisest pärast kokkupuutumist maapinnaga. Mugav kokkupanemissüsteem ( raami saab kokku panna koos isteosaga) lihtsustab vankri transporteerimist. Mugav piduripedaal, millega saab fikseerida  või lasta vabaks rataste lukku ilma kriimustuseta jalanõude peal.
 Isteosa saab fikseerida mõlemat pidi (nagu ka vankrikorv ja turvahäll). Selja- ja jalatoel on palju positsioone, mis võimaldavad Teil panna oma last mugavalt istuma või lamama. Eemaldatav turvakaar.  Pikendatav kaarvari.
Raami alumises osas asub praktiline korv (kott), mis ideaalselt sobib ostude jaoks.
Komplekti samuti kuulub ka kott ematarvikute jaoks, milles võib kanda kõige tähtsamad aksessuaarid jalutuskäigu ajal. Suvisel ajal, päikesepaistelistel päevadel, sääsevõrk kaitseb teie last putukate eest,  kui aga juhtub vihma või lund - kaitseks on vihmakile.
Miks Holland?
Mõistlik hind
Kerge konstruktsioon
Meeldivad värvid
Mugav kokkupanemissüsteem (saab kokku panna koos isteosaga)
Pehme vedrustus
Funktsionaalsus
Ilmastikukaitse

Komplekti 2 in 1 kuuluvad:
Vankrikorv
Isteosa
Alumiiniumist raam
Kott ematarvikute jaoks
Ostukott
Eemaldatav madrats vankrikorvi osas
Eemaldatav madrats isteosas
Vihmakile
Sääsevõrk

Värvi palett (vöib tellida):

GRAPHITE:

Holland_W47_graf.png

Esitage küsimus

Ei vaja registreerimist

Esitage küsimus, ei vaja registreerimist, vastatud küsimused. kui te siiani pole oma küsimusele vastust leidnud, kasutage allolevat vormi, et esitada meile oma küsimus meie kaupade kohta

(valikuvõimalus)
*(Tahan olla teadlik kui vastus on valmis)

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Kirjutage oma ülevaade

Related Products

Яндекс.Метрика

Demo Options